darbinieku noma darbinieku noma viesstrādnieki no baltkrievijas darbinieku noma no ukrainas viesstrādnieku ievešana

Email: sales@buvniecibas-sgp.lv

viesstrādnieki latvijā

WEBMAIL

būvniecība

Lai ietaupītu jūsu laiku un enerģiju meklējot nepieciešamo celtniecībai , piedāvājam visu veida celtniecības materiālus par vairumtirdzniecības cenām.

Piedāvājums attiecas uz fiziskām un juridiskām personām !

Iznomājam viesstrādniekus no Ukrainas un Baltkrievijas sadarbībā ar licencētu uzņēmumu.

SIA SG PRODUCTION LATVIA galvenais mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem, operatīvi nodrošinot tos ar kvalificētu un profesionāli sagatavotu darbaspēku celtniecībā no Ukrainas un Baltkrievijas.

SIA SG PRODUCTION LATVIA mērķis ir rast risinājumu šai situācijai - piedāvājot pašmāju uzņēmējiem kvalificētu darbaspēku celtniecībā no Ukrainas un Baltkrievijas . Šie cilvēki līdzīgi kā latvieši dodas peļņā uz ārvalstīm, atstājot dzimtenē ģimenes un draugus. Līdz ar to viesstrādniekiem ir ļoti augsta pašmotivācija strādāt un tāpēc bieži vien viņi savus darba pienākums paveic kvalitatīvāk un ar lielāku atbildības sajūtu par vietējiem darbiniekiem.

Ikviens darbinieks, kurš no mūsu sadarbības partneriem – Ukrainas vai Baltkrievijas personāla atlases kompānijām saņēmis darba piedāvājumu, tiek novērtēts intervijās, pārrunās un testos, pēc to izvērtēšanas darbiniekiem jāiziet speciāli apmācības kursi, kuru laikā viņi iegūst visas nepieciešamās zināšanas – gan par veicamā darba specifiku, gan arī par Latviju un tās kultūru. Kad darbinieki ir pierādījuši savu specializāciju un spēju kvalitatīvi veikt darba pienākumus, SIA SG PRODUCTION LATVIA noformē darba un uzturēšanās atļauju atbilstoši valsts normatīvajiem aktiem, kā arī nodrošina darbiniekus ar dzīves vietu."

SIA SG PRODUCTION LATVIA atšķirībā no citām darbā iekārtošanas firmām piedāvā tirgū jaunu pakalpojumu - darbinieku nomu.

Iznomājam viesstrādniekus no Ukrainas un Baltkrievijas

Visa veida celtniecības materiāli par vairumtirdzniecības cenām! Pēcapmaksa līdz 45 dienām.

unsplash-logosol

sienas apdare * dzīvojamo māju renovācija * dzīvokļa renovācija * dzīvokļu renovācija * ēku renovācija * ēkas renovācija * ēku renovācija Latvijā * ēkas fasādes renovācija * jumta renovācija * māju renovācija * namu renovācija * interjers guļamistabai * interjers un dizains * interjers viesistabai * celtniecības darbi * dzīvokļu remonts * dzīvokļa remonts * mājas remonts * fasādes apdare * sgp production latvia * buvniecibas-sgp.lv

Iznomā viesstrādniekus , būvmateriāli , celtniecības materiāli , tāmes sastādīšana, darbinieku noma

Darbinieku nomas gadījumā darba devējs nevis pieņem darbā darbinieku, bet saņem no SIA SG PRODUCTION LATVIA pakalpojumu, kas nodrošina uzņēmumā nepieciešamos speciālistus. Darbinieku nomas priekšrocības – uzņēmējam nav jāpieņem darbinieki darbā un nav jāveic attiecīgo formalitāšu kārtošana, jo uzņēmējs pērk kompleksu pakalpojumu, tādējādi nodrošinoties pret ierastajām situācijām ar personālu - negaidītiem darbinieku atlūgumiem, neierašanos darbā, prombūtni slimības laikā, kā arī ir iespēja veiksmīgāk plānot uzņēmuma finanšu līdzekļu plūsmu, jo to neietekmēs nepieciešamība pēc neplānotas darbinieku algas paaugstināšanas.

personāla nomaviesstrādnieku nomadarbinieku nomadarbinieku noma no ukrainasukraiņu darbiniekiviesstrādnieki latvijā
Plastiskās operācijas kreklu apdruka Logo kūrimas lielformāta druka aliexpress internets un televizija glābšanas vestes futbola formas

Internetinė parduotuvė

Uzņēmums nodrošina pilnu būvniecības ciklu no pamatu betonēšanas līdz atslēgai- kā privātpersonām tā juridiskām.

Sniedz ēku montāžas, pārbūves un nojaukšanas pakalpojumus, veic iekšējos un ārējos apdares un siltināšanas darbus.

Būvniecība, celtniecība, projektēšana

Montāžas darbi, kapitālā būvniecība

Veicam visu veida demontāžas darbus

Pārbūve, tāmju un projekta sastādīšana

Mūrēšana, pamatu betonēšana, apmetuma veidošana

Jumiķa darbi

Elektroinstrumenti Makita

Mūsu Partneri

Ieskats, kas palīdzēs attīstīt komandu
Jaunas nomas veikšana var pārveidot jūsu biznesu. Neatkarīgi no tā, vai jūs algojat savu pirmo darbinieku vai pievienojat jaunu dalībnieku esošajai komandai, ir svarīgi atrast pareizo atbilstību jūsu amatam un uzņēmumam un attīstīt oficiālu, ātru, efektīvu un likumīgu pieņemšanas procesu. Bet pats nokomplektēt un vadīt nomas procesu var būt iebiedējoši - it īpaši bez speciālas personāla komandas palīdzības.

Tāpēc mēs esam izveidojuši šo visaptverošo ceļvedi, kurā sniegti norādījumi par darbinieku pieņemšanu darbā, sākot no personāla pieņemšanas un intervēšanas līdz pat piedāvājuma paplašināšanai un pareizā jaunā īre jūsu uzņēmumam 13 vienkāršās darbībās.